Dallas Motion Agency

Kontakta oss

Våra medarbetare

Charlotta Ribbefjord

CEO
c.ribbefjord@dallas.se

Camilla Du Puy

Produktionskoordinator
+46 708 36 31 74
camilla@dallas.se

Francois Bonis

Producer
+46 707 17 75 47
f.bonis@dallas.se

Joakim Löfberg

Producer
+46 704 94 60 04
j.lofberg@dallas.se

Mattias Oliveira e Silva

Executive producer
+46 708 28 31 51
m.oliveira@dallas.se

Anders Johansson

Creative Director
+46 707 96 22 80
a.johansson@dallas.se

Johan Gustafsson

Creative Partner
+46 707 27 00 38
j.gustafsson@dallas.se

Klas Hjertberg

Director of Photography
k.hjertberg@dallas.se

Roberth Sålborg

Animator / 3D
r.sahlborg@dallas.se

Markus Gustafsson

Animator / 3D
m.gustafsson@dallas.se

Daniel Law

Post Production Manager
d.law@dallas.se

Tom Studt

Animator / 3D
t.studt@dallas.se

Carl Norlander

Art Director
c.norlander@dallas.se

Jobba med oss

Vi är ständigt på utkik efter talanger och bemästrare. Eller kanske är det så att du behöver testa vattnet med lite praktik?
Skicka din ansökan till hello@dallas.se